Фінансові показники роботи ДМСУ у 2011 році

Голова Державної митної служби Ігор Калетник заявив, що минулого року митна служба забезпечила бюджету майже 115млрд. гривень, у той час як податкова міліція в минулому році збільшила надходження до бюджету на 29% - до 266млрд. гривень.Відкриваючи засідання Держмитслужби в Яремче, Калетник зазначив, що показник 2011 року збільшиться на третину в порівнянні з попереднім роком - на 29млрд. гривень. "Щодня в казну надходило в середньому 460млн. гривень", - заявив він.

У той же час 2012 рік митна служба почала відносно успішно - до бюджету вже надійшло майже 7млрд. гривень митни платежів. Калетник вважає важливим чинником, що сприяв збільшенню загального товарообігу на 38%, спрощення митних процедур, зменшення часу митного оформлення і відкритий діалог з бізнесом.

У поточному році голова вважає за необхідне продовжувати вводити електронне декларування для удосконалення роботи митниці.

У той же час перший заступник голови Державної податкової служби, начальник податкової міліції Андрій Головач зазначив, що до бюджету України за участю податкової міліції направлено 266,4млрд. гривень податків, що на 60млрд. гривень більше, ніж у 2010-му.

У минулому році надходження від ПДВ становлять 76,2млрд. гривень, що на 42% більше, ніж у попередньому. До бюджету додатково надійшло 53,6млрд.гривень . При цьому сума відшкодованих збитків за закінченими кримінальними справами склала 488,3млн. гривень, що в два рази більше, ніж у 2010 році.За матеріалами Інтерфакс-Україна


13.02.2012

Всі публікації