Митне оформлення

mytnyi-broker-kiev     У Митному кодексі термін «Митне оформлення» вживається у такому значенні:

Митне оформлення
– виконання митним органом дій (процедур), які пов'язані із закріпленням результатів митного контролю товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, і мають юридичне значення для подальшого використання цих товарів і транспортних засобів.

Для багатьох людей словосполучення «митне оформлення» це синонім словосполучень «митна очистка», «митне декларування вантажів» або просто слова «розмитнення».

ТОВ НВФ «Універсалком-Сервіс» надає послуги митного брокера з 1995року. Митний брокер – це підприємство, що здійснює декларування товарів і транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України, і має ліцензію на право здійснення митної брокерської діяльності, видану спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи.

Весь цей час надання послуг з декларування вантажів у різних митних режимах є основним напрямком діяльності підприємства.

За час роботи нами був накопичений величезний досвід в декларуванні різноманітних товарів – меблів, обладнання, продуктів харчування, алкогольних напоїв, будівельних матеріалів, інвестицій тощо.

Нормативна база в Україні, що регламентує зовнішньоекономічну діяльність, постійно змінюється. Завдяки постійним змінам законодавства процедура митного оформлення є дуже складною.

Ми пропонуємо своїм клієнтам скористуватися наступними послугами:

Ви можете надіслати запит нашим спеціалістам для отримання детальної інформації щодо особливостей співробітництва та вартості наших послуг.