Послуги

poslugy-mytnogo-brokera-kiev    ТОВ НВФ «Універсалком-Сервіс» надає повний комплекс послуг з митного оформлення вантажів на Київській міській митниці ДПС (колишні Київська регіональна митниця та Київська обласна митниця).
 

Щодня співробітники підприємства взаємодіють з митними органами, що дозволяє враховувати величезну кількість тонкощів і нюансів при митному оформленні, уникати фінансових втрат і помилок у комерційних документах.
Митне оформлення відбувається у суворій відповідності чинному митному законодавству України.
 
Основними послугами, які надає наша компанія, є:
     Декларування товарів у митних органах може здійснюватися як в електронному, так і в «друкованому» вигляді . Електронне декларування дозволяє зменшити терміни митного оформлення та мінімізувати паперовий документообіг.

     Маючи багаторічний досвід роботи з митними органами, ми зможемо швидко і якісно надати послуги з митного оформлення, враховуючи всі потреби наших клієнтів.
 
     Звернувшись до митного брокера при оформленні імпортно-експортних операцій, Ви позбавляєте себе від необхідності вивчати всі нюанси митного оформлення та тонкощі митного законодавства. Ми впевнені, що досвід наших співробітників допоможе значно заощадити дорогоцінний час, мінімізувати фінансові витрати при митному оформленні та здійснити грамотне оформлення всієї необхідної митної документації.

Послуги митного брокера здійснюється на договірній основі.